Kontenery morskie na sprzedaż

Kontenery morskie na sprzedaż

Punkt gastronomiczny wykonany z oferowanego przez nas kontenery morskie na sprzedaż to modne rozwiązanie na otwarcie miejsca, które przyciągnie klientów. Koszt wynajmu powierzchni w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu to spory wydatek dla małej firmy. I tu z pomocą przychodzą mocne i niezawodne kontenery morskie zamienione w funkcjonalne i piękne powierzchnie komercyjne.

Korzyści z zakupu kontenerów morskich sprzedawanych w naszej firmie

Decyzja o zakupie jednego lub więcej kontenerów w celu przekształcenia w lokal gastronomiczny ma szereg zalet, w tym:

  • Krótka droga od stworzenia projektu do rozpoczęcia działalności – przystosowanie, zakup i zamontowanie kontenera zajmują niewiele czasu.
  • Możliwość otwarcia placówki w miejscu o gęstej zabudowie miejskiej.
  • Możliwość rozszerzenia działalności w razie potrzeby poprzez dodanie metalowych modułów lub połączenie stałej konstrukcji z jednym lub kilkoma kontenerami.
  • Mobilność – punkt gastronomiczny można łatwo zdemontować i przetransportować do nowego miejsca za pomocą specjalnych pojazdów.
  • Oszczędności finansowe. Budowa lokalu małej gastronomii z naszych kontenerów morskich na sprzedaż jest o wiele tańsza w porównaniu z budynkami stałymi, co zapewnia krótszy okres zwrotu inwestycji. Do budowy można wykorzystać kontenery, które były w użyciu i zachowały większość swojej wydajności.
  • Długa żywotność, poddanie skutecznej obróbce antykorozyjnej powierzchni stalowych wytrzymają jeszcze wiele lat.

Projekty lokalu gastronomicznego z kontenerów morskich

Kontenery morskie na sprzedaż
Kontenery morskie na sprzedaż

Wystawiane przez nas kontenery morskie na sprzedaż są kupowane przez klientów z przeznaczeniem na budowę punktów gastronomicznych. Najczęściej wykorzystywane są moduły 20 i 40 stopowe, które montuje się pojedynczo lub jako część budynku. Popularną opcją, zwłaszcza w miejscowościach wypoczynkowych, jest budowa małej gastronomii z jednego 20-stopowego kontenera. Takie punkty gastronomiczne są zwykle wyposażone w wiaty i tarasy uliczne, na których montuje się stoły i krzesła.

Aby zaprojektować bar, restaurację z metalowych kontenerów morskich w taki sposób, aby przyciągała odwiedzających nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi, pomogą profesjonaliści. Zatrudniamy projektantów oraz inżynierów budownictwa. Fachowcy uwzględnią wszystkie cechy Twojej firmy, miejsce instalacji, sezon i planowany budżet.

Pomysły na przedmioty biznesowe z kontenerów morskich na sprzedaż

Posiadamy kontenery morskie na sprzedaż, które charakteryzuje trwała konstrukcja metalowa przeznaczona do pracy w trudnych warunkach klimatycznych, w kontakcie z agresywnymi środowiskami. Niezawodność wszystkich jednostek oraz trwałość modułów sprawia, że można je wykorzystać (nowe lub po wykorzystaniu jako kontener transportowy) do budowy budynków mieszkalnych i obiektów handlowych. Ulepszając kontener morski można uzyskać funkcjonalną konstrukcję, która jest w pełni dostosowana do konkretnego zastosowania. Powierz nam to zadanie a zaskoczy Cię uzyskany efekt!

Charakterystyka użytkowa kontenerów morskich na sprzedaż

Zadbane kontenery morskie na sprzedaż mają schludny wygląd, ponieważ można łatwo odnowić je za pomocą farby oraz innych wykończeń zewnętrznych. Są wodoodporne i wiatroszczelne, wygodne do transportu różnymi środkami transportu i montażu na kilku poziomach. Moduły metalowe przeznaczone do użytku komercyjnego uzupełniane są różnymi elementami, systemami i konstrukcjami.

Pomiędzy nimi:

  • Materiały termoizolacyjne do wszystkich otaczających konstrukcji – styropian, wełna mineralna, natryskiwana pianka poliuretanowa.
  • Systemy inżynieryjne – zaopatrzenie w energię elektryczną i wodę, ogrzewanie, kanalizacja, które mogą być autonomiczne lub podłączone do scentralizowanych sieci.
  • Urządzenia alarmowe przeciwpożarowe i zabezpieczające.
  • Dekoracja ścian wewnętrznych i zewnętrznych, podłogi, pokrycia dachowe.

Obiekty biznesowe z przerobionych kontenerów morskich na sprzedaż

Montaż kontenerów morskich nie wymaga mocnego fundamentu. W razie potrzeby można je zdemontować i przenieść w nowe miejsce działalności, dzięki czemu są często wykorzystywane do budowy nie tylko stacjonarnych, ale również mobilnych obiektów biznesowych.

Warsztaty z kontenerów morskich

Kontenery metalowe są przekształcane w warsztaty do użytku prywatnego lub komercyjnego. W drugim przypadku warsztaty są zwykle budowane z kilku kontenerów połączonych w jedną przestrzeń lub przeznaczone do pełnienia określonych funkcji. W budynku modułowym przewidziano pomieszczenia, w których odbywa się bezpośrednia naprawa sprzętu, magazyn części zamiennych oraz pomieszczenie gospodarcze dla personelu.

Punkty sprzedaży detalicznej

Kontenery morskie na sprzedaż są wygodną opcją dla rozpoczęcia działalności w postaci małych sklepów i butików. Ściana przednia jest często przeszklona. Moduł ten tworzy tradycyjne wnętrze domu, dzięki czemu kupujący mogą dokładnie obejrzeć wnętrze oraz inne przedmioty przed ich zakupem.

Rozmieszczenie urządzeń energetycznych i przemysłowych

Posiadamy metalowe kontenery morskie na sprzedaż które są często wykorzystywane do montażu elektrowni, instalacji chłodniczych do zewnętrznych lodowisk, przepompowni. Aby utrzymać wydajność urządzeń energetycznych i przemysłowych stosuje się kontenery o podwyższonej izolacji termicznej, a w niektórych przypadkach z urządzeniami grzewczymi. Jesteśmy w stanie odpowiednio przystosować kontener, aby spełniał wymagane warunki eksploatacyjne.

Jak łączyć wykładziny dywanowe Previous post Jak łączyć wykładziny dywanowe
Producent płytek ceramicznych Next post Producent płytek ceramicznych